New Life Forum.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomePortalGalleryБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Lovro_Angle

Go down 
АвторПорака
Lovro Angle
Clen
Clen
Lovro Angle


Број на мислења : 11
Join date : 2012-04-01
Местолокација : HRVATSKA

Lovro_Angle Empty
ПишувањеПредмет: Lovro_Angle   Lovro_Angle EmptyПон Апр 02, 2012 12:16 am

Ime i Prezime:Lovro_Angle
Level:0 haha tako pise
Kazite ni nesto za vas:.Kad sam bio mali FBI mi je ubio roditelje.Odrastao sam u domu za djecu bez roditelja.Kada sam odrastao krenu sam istrazivati zasto su mi roditelje ubili.Ali nisam mogao saznati.Pa san sa bratom krenuo dilati drogu.Borili smo se za zivot.SWAT nas je bio uhvatio zavrsili samo 10g. u zatvoru.Kada sam izasao bret mi je morao ostati jos 1g. u zatvoru.Nakon par mjeseci brati mi je pobjegao iz zatvora.FBI-ovci su ga nasli i ubili.Bio sam siromah,beskućnik nisam imao nista.Htio sam se osvetiti FBI-ovcima sto su ubili moga brata i roditelje.Ali nisam mogao bilo ih je previse.No jednoga dana prolazili su ljudi obuceni u odjelima.Jedan od njih me je uvatio i odjedamput ubacio u njihovu limuzinu.Bio sam se prepao da me nece ubiti ali nisu.Ponudili su mi da udjem u hitmane.Naravno pristo sam.Nakon godinu dana truda bio sam desna ruka sefu.Poslo me je na najtezi zadatak.Ubiti FBI sefa.Naravno tako sam ucinio.Nakon par dana neko nas je izdao.FBI-ovci su na opkolili i poubijali sve osim mene ja sam uspio pobjeci.Opet sam bio usamnjen.Ali sam ja odlucio osnovati Hitmene i tako sam ucinio.Osnovao sam Hitmane i postao sef.
Вратете се на почетокот Go down
 
Lovro_Angle
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
New Life Forum. :: Predstavite se! :: IC - Pretstavuvanje.-
Отиди до: